PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

4 listopada w naszym przedszkolu odbyło się „Pasowanie na Przedszkolaka” – pierwsza ważna uroczystość w życiu naszych najmłodszych podopiecznych. Był to szczególny dzień dla naszych Przedszkolaków. Dla najmłodszych było to ogromne przeżycie, ale trzymały się bardzo dzielnie. Z uśmiechami na twarzach recytowały wierszyki i śpiewały piosenki. Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani, być dzielnym przedszkolakiem. Po złożonej obietnicy, Pani Dyrektor za pomocą „czarodziejskiego ołówka” dokonała uroczystego „Aktu pasowania”. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom, medal oraz słodki upominek. Dla wszystkich dzieci były to niezapomniane chwile, pełne emocji i wspaniałych wrażeń.

wychowawczyni Renata Krzycka

Pasowanie na przedszkolaka