Kalendarz roku szkolnego 2022/2023
Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/20231  września 2022r.
Organizacyjne zebranie z rodzicami8 września 2022r.
Ślubowanie klasy  pierwszej14 października 2022r.
Święto Niepodległości10 listopada 2022r.
Zebranie informacyjne z rodzicami16 listopada 2022r.
Informacja o ocenach niedostatecznych i nieodpowiednichdo 18 grudnia 2022r.
Zimowa przerwa świąteczna23-31 grudnia 2022r.
Informacja o przewidywanych ocenachdo 18 stycznia 2023r.
Zebranie  informacyjne z rodzicami19 stycznia 2023r.
Rada klasyfikacyjna26 stycznia2023r.
Ferie zimowe13-26 luty 2023r.
Wiosenna przerwa świąteczna6-11 kwietnia 2023r.
Informacja o ocenach niedostatecznych i nieodpowiednichdo 20 maja 2023r.
Egzamin ósmoklasisty
Język polski
Matematyka
Język angielski
Dni wolne od zajęć dydaktycznych dla uczniów klas I-VII
23 maja 2023r.
24 maja 2023r.
25 maja 2023r.
Informacja o przewidywanych ocenachdo 5 czerwca 2023r.
Zebranie informacyjne z rodzicami5 czerwca 2023r.
Rada klasyfikacyjna15 czerwca 2023r.
Zakończenie zajęć dydaktycznych w szkole                                  
w przedszkolu
23 czerwca 2023r.
7 lipca 2023r.
Ferie letnie – szkoła                         
przedszkole
24 czerwca do 31 sierpnia
8 lipca do 31 sierpnia
Rada podsumowująca rok szkolny 2022/202329 czerwca 2023r.
          DODATKOWE DNI WOLNE OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH
31 PAŹDZIERNIKA
2 MAJA
4 MAJA
5 MAJA
23,24,25 MAJA – EGZAMIN ÓSMOKLASISTY
9 CZERWCA

Harmonogram wydarzeń we wrześniu 2020

14 października (środa) – święto Edukacji Narodowej – dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych w szkole; 8:10-9:30 – spotkania uczniów z wychowawcami.

26 października (poniedziałek) – wprowadzenie nauczania zdalnego dla klas 4 – 8 – nauczyciele przedmiotów


Harmonogram wydarzeń we wrześniu 2020

1 września (wtorek) – 8:30 – rozpoczęcie roku szkolnego i przedszkolnego

1 września (wtorek) – 11:00 – zebranie Rady Pedagogicznej

14 września (poniedziałek) – 15:00 – zebranie Ogólne Rodziców – J.Lipka, wychowawcy klas

21 września (poniedziałek) – 9:10-13:10 – wycieczka do parku linowego NOE w Broku – uczniowie klas 8 i 7 – A.Salach

22 września (wtorek) – 15:00 – zebranie Rady Pedagogicznej

23 września (środa) – 8:10-12:55 – wycieczka rowerowa szlakiem Jeziorek Kałęczyńskich – klasa 8 – A.Salach

23 września (środa) – 8:10-12:00 – powiatowe zawody w biegach przełajowych w Węgrowie – grupa młodsza – R.Rusiniak 

24 września (czwartek) – 8:10-12:00 – powiatowe zawody w biegach przełajowych w Węgrowie – grupa starsza – R.Rusiniak 

Situs Judi Slot Online Gampang Menang 2021

https://timeofhindustan.com/slot-gacor/

https://www.reisewelten.ch/slot-gacor/

situs judi slot gacor

https://ngoisaoamnhac.vn/daftar-slot-gacor-online-gampang-menang/

slot gacor

https://forum-foxess.pro/community/profile/18-daftar-situs-slot-gacor-gampang-menang/


Harmonogram wydarzeń w sierpniu i wrześniu 2020

26 sierpnia (środa) – 9:00 –zebranie Rady Pedagogicznej

26 sierpnia (środa) – 10:00 –wideokonferencja Kuratorium Oświaty

31 sierpnia (poniedziałek) – 9:00-11:00 – dzień otwarty w przedszkolu (grupa młodsza)

31 sierpnia (poniedziałek) – 17:30 – Msza Święta w intencji nowego roku szkolnego – kościół parafialny w Starewsi

1 września (wtorek) – 8:30 – rozpoczęcie roku szkolnego i przedszkolnego


Harmonogram wydarzeń w lipcu 2020

3 lipca (piątek) – zakończenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolu

31 lipca (piątek) – 18:00-19:00 – wydawanie zaświadczeń o wyniku egzaminu ósmoklasisty – kancelaria szkolna

od 31 lipca – do 4 sierpnia br. – termin na uzupełnienie wniosku rekrutacyjnego o zaświadczenie o wyniku egzaminu ósmoklasisty oraz na zmianę przez kandydatów wniosków o przyjęcie, w tym zamianę szkół, do których będą kandydować


Harmonogram wydarzeń w czerwcu 2020

1 czerwca (poniedziałek) – Dzień Dziecka

Minister Edukacji Narodowej zdecydował o przedłużeniu do 26 czerwca br. (do końca roku szkolnego) przerwy w nauczaniu stacjonarnym w jednostkach systemu oświaty. Nauka będzie się nadal odbywać na odległość.

2 czerwca (wtorek) – Posiedzenie Rady Pedagogicznej

11 czerwca (czwartek) – święto Bożego Ciała – dzień wolny od nauczania zdalnego

12 czerwca (piątek) – dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych w szkole – dyżur opiekuńczy w szkole w godzinach 8:10-13:10 pełnią p. Roman Rusiniak i p. Dorota Kalbarczyk

15 czerwca (poniedziałek) – termin przedstawienia uczniom i rodzicom przewidywanych ocen rocznych i końcowych

15 czerwca (poniedziałek) – dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych w szkole – dyżur opiekuńczy w szkole w godzinach 8:10-13:10 pełnią p. Teresa Kałuska i p. Katarzyna Niszcz

od 15 czerwca do 10 lipca – termin na złożenie wniosku o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej i uzupełnienie go o świadectwo ukończenia szkoły

16 czerwca (wtorek) – 9:00 egzamin ósmoklasisty z języka polskiego;

dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych i opiekuńczych w szkole – dyżuru opiekuńczego w szkole nie będzie

17 czerwca (środa) – 9:00 egzamin ósmoklasisty z matematyki;

dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych i opiekuńczych w szkole – dyżuru opiekuńczego w szkole nie będzie

18 czerwca (czwartek) – 9:00 egzamin ósmoklasisty z języka angielskiego;

dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych i opiekuńczych w szkole – dyżuru opiekuńczego w szkole nie będzie

19 czerwca (piątek) – dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych w szkole – dyżur opiekuńczy w szkole w godzinach 8:10-13:10 pełnią p. Teresa Kałuska i p. Maria Mastalerczuk

22 czerwca (poniedziałek) – klasyfikacyjne posiedzenie Rady Pedagogicznej za rok szkolny 2019/2020

22 czerwca (poniedziałek) –  posiedzenie komisji kwalifikacyjnej dla nauczyciela stażysty – J.Lipka, E.Salach, G.Rostek

22 czerwca (poniedziałek) – termin oddawania podręczników i książek do biblioteki szkolnej przez uczniów klasy 4 i 5 – 9:00-12:00

23 czerwca (wtorek) – Dzień Ojca

23 czerwca (wtorek) – termin oddawania podręczników i książek do biblioteki szkolnej przez uczniów klasy 6 i 7 – 9:00-12:00

24 czerwca (środa) – termin oddawania podręczników i książek do biblioteki szkolnej przez uczniów klasy 1, 2 i 3 – 9:00-12:00

25 czerwca (czwartek) – podsumowujące posiedzenie Rady Pedagogicznej za rok szkolny 2019/2020

25 czerwca (czwartek) – rozdanie świadectw, dyplomów i nagród: klasa 1 – 8:30, klasa 2 – 9:00, klasa 3 – 9:30, klasa 4 i 5 – 10:00

26 czerwca (piątek) – zakończenie roku szkolnego

26 czerwca (piątek) – rozdanie świadectw, dyplomów i nagród: klasa 6 – 8:30, klasa 7 – 9:00, klasa 8 – 9:30, klasa 0 – 9:00


Harmonogram wydarzeń w maju 2020

od 27 kwietnia (poniedziałek) do 24 maja – w szkole i przedszkolu trwa przerwa w nauczaniu stacjonarnym – nie prowadzi się zajęć w formie stacjonarnej

1 maja (piątek) – Święto Pracy

2 maja (sobota) – Święto Flagi RP

3 maja (niedziela) – Święto Trzeciego Maja

19 maja (wtorek) – wycieczka do Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego – odwołana

21 maja (czwartek) – kampania Urzędu Wojewódzkiego „Bądź bezpieczny na drodze” – odwołana

25 maja (poniedziałek) – wznowienie zajęć opiekuńczo-wychowawczych w przedszkolu i dla uczniów klas I-III oraz konsultacji dla uczniów klasy 8

do 26 maja (wtorek) – termin przekazania informacji o przewidywanych rocznych ocenach niedostatecznych i nieodpowiednich

26 maja (wtorek) – Dzień Matki

do 7 czerwca przedłużono prowadzenie nauczania zdalnego


Harmonogram wydarzeń w kwietniu 2020

16 marca-10 kwietnia – zamknięcie szkoły i przedszkola z powodu pandemii – nauczenie zdalne

3 kwietnia (piątek) – opublikowanie list kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do grup przedszkolnych

od 6 do 10 kwietnia – składanie przez rodziców potwierdzeń woli przyjęcia do przedszkola (jedynie poprzez e-maila)

9 – 14 kwietnia (czwartek-wtorek) – wiosenna przerwa świąteczna – szkoła nie będzie prowadzić zajęć dydaktyczno-wychowawczych z uczniami w formie kształcenia na odległość

9 – 10 kwietnia (czwartek-piątek) – przedszkole nie prowadzi zajęć

9 kwietnia (czwartek) – Wielki Czwartek

10 kwietnia (piątek) – Wielki Piątek

11 kwietnia (sobota) – Wielki Sobota

12 kwietnia (niedziela) – Wielkanoc

13 kwietnia (poniedziałek) – Wielkanoc

14 kwietnia (wtorek) – dzień wolny od zajęć w szkole

15 – 24 kwietnia (środa-piątek) – w szkole i przedszkolu trwa przerwa w nauczaniu  stacjonarnym – nie prowadzi się zajęć w formie stacjonarnej

15 kwietnia (środa) – opublikowanie list kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do grup przedszkolnych

21 kwietnia (wtorek) – 9:00 – egzamin ósmoklasistów z języka polskiego (dzień wolny od zajęć szkolnych dla uczniów klas 1-7) – odwołano

22 kwietnia (środa) – 9:00 – egzamin ósmoklasistów z matematyki (dzień wolny od zajęć szkolnych dla uczniów klas 1-7) – odwołano

23 kwietnia (czwartek) – 9:00 – egzamin ósmoklasistów z języka angielskiego (dzień wolny od zajęć szkolnych dla uczniów klas 1-7) – odwołano

od 27 kwietnia (poniedziałek) do 24 maja – w szkole i przedszkolu trwa przerwa w nauczaniu  stacjonarnym – nie prowadzi się zajęć w formie stacjonarnej

1 maja (piątek) – Święto Pracy

2 maja (sobota) – Święto Flagi RP

3 maja (niedziela) – Święto Trzeciego Maja


Harmonogram wydarzeń w marcu 2020

2 marca (poniedziałek) – 9:45 – koncert w WOK Węgrów „Bąbel Ziombel” – obie grupy przedszkolne – J.Lipka, R.Krzycka, G.Rostek

2-13 marca – składanie nowych wniosków o przyjęcie do naszego przedszkola

6 marca (piątek) – 8:30 – pokazy w Planetarium: klasy 1-4 „Dwa szkiełka”, klasy 5-8 „Explorer” – bilet 10 zł

9 marca (poniedziałek) – akademia z okazji Dnia Kobiet – R.Rusiniak

12 marca (czwartek) – powiatowy etap konkursu wiedzy pożarniczej w Węgrowie – M.Marchlik (odwołany)

12-13 marca (czwartek-piątek) – zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych z powodu pandemii

12 marca (czwartek) – 16:00 – zebranie Rady Rodziców – J.Zawadzka

13 marca (piątek) – 10:30 – zebranie informacyjne OKE w Siedlcach – A.Salach (odwołany)

16 marca-10 kwietnia – zmknięcie szkoły i przedszkola z powodu pandemii – nauczenie zdalne

do 27 marca – przesunięcie rekrutacji do przedszkola

16 marca (poniedziałek) – rozpoczęcie edukacji zdalnej poprzez szkolną stronę internetową i mailing rodziców

16 marca (poniedziałek) – rekolekcje wielkopostne – Msza Święta w kaplicy -12:00 (odwołany)

17 marca (wtorek) – żywa lekcja historii „Hefaystos – starożytność” -8:20 – klasy 1-7 – 5 zł (odwołany)

17 marca (wtorek) – rekolekcje wielkopostne – Msza Święta w kaplicy -12:00 (odwołany)

16 – 19 marca (poniedziałek-czwartek) – weryfikacja wniosków o przyjęcie do przedszkola (odwołany)

20 marca (piątek) – podanie list kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przedszkola (odwołany)

20 marca (piątek) – pierwszy dzień wiosny – J.Lipka, K.Maleszewska (odwołany)

24 marca (wtorek) – Wiosenny Kiermasz Smakołyków – rodzice klas 2 i 3 – E.Salach, W.Pajko (odwołany)

23 – 27 marca (poniedziałek-piątek) – przyjmowanie woli przyjęcia do przedszkola (odwołany)

27 marca (piątek) – 9:15 – bajka „Rybak, który szukał skarbu” – przedszkolaki, klasy 1-3 (odwołany)

31 marca (wtorek) – podanie list kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do przedszkola (odwołany)


Harmonogram wydarzeń w lutym 2020

4 lutego (wtorek) – Bal Karnawałowy w przedszkolu

6 lutego (czwartek) – Choinka Szkolna – 8:20-13:00

7 lutego (piątek) – 10:00 – gminny konkurs wiedzy pożarniczej

10 lutego (poniedziałek) – 21 lutego (piątek) – Ferie Zimowe – uczniowie szkoły

20 lutego (czwartek) – Tłusty Czwartek

22 lutego (sobota) – Bal Ostatkowy w Hucie Gruszczyno – Rada Rodziców

24 lutego (poniedziałek) – powrót do szkoły

26 lutego (środa) – Środa Popielcowa – Msza Święta w kaplicy – 11:00

do 28 lutego (piątek) – składanie prac na konkurs KRUS – „Bezpiecznie na wsi: nie ryzykujesz gdy zwierzęta znasz i szanujesz.”

24-28 lutego (poniedziałek-piątek) – składanie deklaracji kontynuacji edukacji przedszkolnej w naszym przedszkolu

2 marca (poniedziałek) – 9:45 – koncert w WOK Węgrów „Bąbel Ziombel” – obie grupy przedszkolne – J.Lipka, R.Krzycka, G.Rostek

2-13 marca – składanie nowych wniosków o przyjęcie do naszego przedszkola


Harmonogram wydarzeń w styczniu 2020

1 stycznia (środa) – Nowy Rok – dzień wolny od zajęć lekcyjnych w szkole i przedszkolu

2-3 stycznia (czwartek-piątek) – dni wolne od zajęć lekcyjnych w szkole – dyżur w szkole od 8:00 do 13:00 – B.Końsko, K.Kaniuk (2 stycznia), K.Maleszewska, K.Niszcz (3 stycznia)

6 stycznia (poniedziałek) – Święto Trzech Króli – dzień wolny od zajęć lekcyjnych w szkole i przedszkolu

9 stycznia (czwartek) – 9:00 – e-spektakl „O dwóch takich, co ukradli księżyc” Teatru Lalek Arlekin im. H.Ryla w Łodzi – uczniowie klas 1 – 3

10 stycznia (piątek) – 9:50 – Żywa lekcja historii – uczniowie klas 1 – 8 (5zł) T.Kałuska 

13 stycznia (poniedziałek) – zmiana planu lekcji

14 stycznia (wtorek) – gminny drużynowy turniej tenisa stołowego dziewcząt – R.Rusiniak

15 stycznia (środa) – 15:30 – zebranie Rady Rodziców – J.Zawadzka

16 stycznia (czwartek) – gminny drużynowy turniej tenisa stołowego chłopców – R.Rusiniak

17 stycznia (piątek) – 11:45 – profilaktyka stoatologiczna – fluoryzacja – uczniowie klas 1 – 6 A.Kłusek

21 stycznia (wtorek) – 13:00 – Dzień Babci i Dziadka (w przedszkolu)

22 stycznia (środa) – Dzień Babci i Dziadka (w zerówce)

22 stycznia (środa) – 14:40 – zebranie ogólne rodziców, zebrania klasowe

22 stycznia (środa) – termin wystawienia ocen półrocznych

23 stycznia (czwartek) – 8:30-10:30 – wyjazd do WOK w Węgrowie na przedstawienie „Kot w butach” – klasy 0-3 (40zł) – E.Salach

23 stycznia (czwartek) – 8:20-13:50 – program profilaktyczny „Unplugged” – klasy 6, 7, 8 – wychowawcy (celem głownym programu jest ograniczenie używania substancji psychoaktywnych (alkohol, tytoń, narkotyki) przez młodzież w wieku 12-14 lat)

23 stycznia (czwartek) – 14:00-15:30 – program profilaktyczny „Unplugged” – rodzice uczniów klas 5, 6, 7, 8 (celem głownym programu jest ograniczenie używania substancji psychoaktywnych (alkohol, tytoń, narkotyki) przez młodzież w wieku 12-14 lat)

30 stycznia (czwartek) – zimowy kiermasz sakołyków – rodzice klas 6 i 7 – K.Niszcz

30 stycznia (czwartek) – klasyfikacyjna rada pedagogiczna

30 stycznia (czwartek) – szkoleniowa rada pedagogiczna – szkolenie przeciwpożarowe


Harmonogram wydarzeń w grudniu 2019

2 grudnia (poniedziałek) – Rekolekcje – 12:00 – Msza Święta w kaplicy w Hucie Gruszczyno – K.Niszcz, wychowawcy klas

3 grudnia (wtorek) – Rekolekcje – 12:00 – Msza Święta w kaplicy w Hucie Gruszczyno – K.Niszcz, wychowawcy klas

4 grudnia (środa) – 11:30 – wycieczka do Akademii Podlaskiej w Siedlcach w ramach projektu „Naukowa Przygoda” – J.Zawadzka

5 grudnia (czwartek) – 11:00-12:30 – wyjazd do WOK w Węgrowie na lekcje w kinie „Podróż po kinie gatunków” – klasy 4-6 – K.Niszcz

6 grudnia (piątek) – Mikołajki – wychowawcy klas

7-8 grudnia (sobota-niedziela) – Mikołajkowa Gala Taneczna w Łochowie – udział szkolnych grup tanecznych – Ł.Cacko

8 grudnia (niedziela) – Mikołajki Gminne w Stoczku – 14:00 – hala sportowa w Stoczku

9 grudnia (poniedziałek) – 8:20-10:00 – wyjazd do WOK w Węgrowie na przedstawienie „Zemsta” – klasy 6-8 – T.Kałuska

9 grudnia (poniedziałek) – 9:30-12:00 – wyjazd do WOK w Węgrowie na przedstawienie „Piotruś Pan” – klasy 1-5 – E.Salach

11 grudnia (środa) – 9:00 – transmisja iTeatru: „Staś i zła noga” – klasa 3 i 2 – E.Salach

12 grudnia (czwartek) – 11:15 – fuoryzacja klasy 1-6  – A.Kłusek

18 grudnia (środa) – 8:20-13:50 – program profilaktyczny „Unplugged” – klasy 6, 7, 8 – wychowawcy (celem głownym programu jest ograniczenie używania substancji psychoaktywnych (alkohol, tytoń, narkotyki) przez młodzież w wieku 12-14 lat)

18 grudnia (środa) – 14:00-15:30 – program profilaktyczny „Unplugged” – rodzice uczniów klas 5, 6, 7, 8 (celem głownym programu jest ograniczenie używania substancji psychoaktywnych (alkohol, tytoń, narkotyki) przez młodzież w wieku 12-14 lat)

20 grudnia (piątek) – spotkanie jasełkowe – wigilia szkolna – wychowawcy, rodzice – K.Niszcz

23-24 grudnia (poniedziałek-wtorek) – dni wolne od zajęć lekcyjnych w szkole

24 grudnia (wtorek) – dzień wolny od zajęć w przedszkolu

25-26 grudnia (środa-czwartek) – święta Bożego Narodzenia – dni wolne od zajęć lekcyjnych w szkole i przedszkolu

27 grudnia (piątek) – dzień wolny od zajęć lekcyjnych w szkole

30-31 grudnia (poniedziałek-wtorek) – dni wolne od zajęć lekcyjnych w szkole

1 stycznia (środa) – Nowy Rok – dzień wolny od zajęć lekcyjnych w szkole i przedszkolu

2-3 stycznia (czwartek-piątek) – dni wolne od zajęć lekcyjnych w szkole – dyżur w szkole od 8:00 do 13:00 – B.Końsko, K.Kaniuk (2 stycznia), K.Maleszewska, K.Niszcz (3 stycznia)


Harmonogram wydarzeń w listopadzie 2019

1 listopada (piątek) – Wszystkich Świętych – dzień wolny od zajęć lekcyjnych w szkole i przedszkolu

5 listopada (wtorek) – 9:00 przedstawienie „O rybaku i złotej rybce” dla klas PP,0,1,2,3 – sesja zdjęciowa do kalendarza

6 listopada (środa) – turniej powiatowy unihokeja chłopców–w Łochowie -R.Rusiniak

6 listopada (środa) – zebranie Rady Pedagogicznej – wszyscy nauczyciele

8 listopada (piątek) – 10:00 – ślubowanie uczniów klasy pierwszej – K.Kaniuk

8 listopada (piątek) – 11:11 – akcja „Szkoła do hymnu” – wspólne odśpiewanie „Mazurka Dąbrowskiego” -T.Kałuska

11 listopada (poniedziałek) – Narodowe Święto Niepodległości– dzień wolny od zajęć lekcyjnych w szkole i przedszkolu – udział pocztu sztandarwego w uroczystościach w Stoczku

12 listopada (wtorek) – 11:15 – fluoryzacja – uczniowie klas 1-6 – pani A.Kłusek

12 listopada (wtorek) – 15:00 – Zebranie Ogólne Rodziców Zespołu Oświatowego

14 listopada (czwartek) – 11:15 – koncert zespołu Orkiestry Dni Naszych – przedszkole i klasy 1-5

15 listopada (piątek) – 10:10 – próbny egzamin z języka polskiego – T.Kałuska – klasa 8

15 listopada (piątek) – 9:15 – akademia – Święto Niepodległości – T.Kałuska, B.Końsko

18 listopada (poniedziałek) – 11:15 – próbny egzamin z matematyki  – A.Salach – klasa 8

19 listopada (wtorek) – 8:20 – próbny egzamin języka angielskiego  – K.Maleszewska – klasa 8

19 listopada (wtorek) – sesja zdjęciowa – wszyscy uczniowie szkoły i przedszkola

20 listopada (środa) – wycieczka przedszkolaków do Bombkolandii – G.Rostek i J.Lipka

20 listopada (środa) – spektakl iTeatru „Trzy koniki” – 11:30

20 listopada (środa) – zajęcia z robotyki – 13:15-15:30

22 listopada (piątek) – podsuowaniel współzawodnictwa sportowego powiatu węgrowskiego – Grębków

26 listopada (wtorek) –  – R.Rusiniak

28 listopada (czwartek) – Andrzejkowy Kiermasz Smakołyków – rodzice klas 4 i 5 – B.Końsko


Harmonogram wydarzeń w październiku 2019

2 października (środa) – udział szkolnej drużyny w powiatowym turnieju szóstek piłkarskich dziewcząt w Węgrowie – R.Rusiniak

4 października (piątek) – rejonowe biegi przełajowe w Siedlcach – udział biorą: A.Grenda i K.Kowalski – R.Rusiniak

7 października (poniedziałek) – 11:30 – przedstawienie teatru Smyk – uczniowie przedszkola i klas 1-3

7 października (poniedziałek) – 11:00 – konferencja Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Siedlcach – A.Salach

7 października (poniedziałek) – 16:00 – zebranie Rady Rodziców Zespołu Oświatowego w Grygrowie – A.Salach

9 października (środa) – 9:15 – fluoryzacja – profilaktyka stomatologiczna – A.Kłusek

14 października (poniedziałek) – (dzień wolny od zajęć dydaktycznych) – 8:30 – akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej – T.Kałuska; 9:00-10:00 dyskoteka szkolna (10:10 odjazd autobusu)

16 października (środa) – Dzień Papieski – K.Niszcz

22 października (wtorek) – 14:00 – pasowanie na przedszkolaka – G.Rostek

23 października (środa) – 9:00 – konkurs przedmiotowy z języka angielskiego – K.Maleszewska

24 października (czwartek) – 8:20 – powiatowy turniej unihokela dziewcząt w Łochowie– R.Rusiniak

25 października (piątek) – 9:00 – konkurs przedmiotowy z biologii – M.Mastalerczuk

28 października (poniedziałek) – 9:00 – konkurs przedmiotowy z matematyki – A.Salach

31 października (czwartek) – 9:00 – konkurs przedmiotowy z geografii – B.Końsko

1 listopada (piątek) – Wszystkich Świętych – dzień wolny od zajęć lekcyjnych w szkole i przedszkolu


Harmonogram wydarzeń we wrześniu 2019

2 września (poniedziałek) – rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 – 8:30 Msza Święta w kaplicy w Hucie Gruszczyno; 9:00 – akademia rozpoczęcia roku szkolnego w sali gimnastycznej

3 września (wtorek) – rozpoczęcie rekrutacji do projektu „Naukowa Przygoda”

3 września (wtorek) – 16:00 – spotkanie z rodzicami grupy młodszej przedszkola

8 września (niedziela) – 15:30 – uroczystości obchodów 80 rocznicy wybuchu II Wojny Światowej i bitwy pod Hutą Gruszczyno – remiza, krzyż na Górach Żulińskich, kaplica w Hucie Gruszczyno, pomnik niepodległości

10 września (wtorek) – 10:10 – żywa lekcja muzyki – koncert grupy LIMBOS

10 września (wtorek) – 15:00 – zebranie ogólne rodziców zespołu oświatowego (zebrania z wychowawcami)

15 września (niedziela) – 11:30 – Dożynki Gminno-Parafialne

18 września (środa) – 9:00-13:00 – wyjazd szkolnej drużyny na gminne biegi przełajowe do Stoczka – R.Rusiniak

20 września (piątek) – 9:00-13:00 – wyjazd szkolnej drużyny na powiatowe biegi przełajowe do Węgrowa – R.Rusiniak

23 września (poniedziałek) – 9:30-12:30 – wycieczka dzieci z przedszkola (młodsza i starsza grupa) do Zwierzyńca Eurostruś do Borzych – G.Rostek, J.Lipka


Harmonogram wydarzeń w czerwcu 2019

3 czerwca (poniedziałek) – opublikowanie listy dzieci przyjętych do przedszkola

3 czerwca (poniedziałek) – roczny przegląd techniczny szkoły, przedszkola i placu zabaw

3 – 7 czerwca – podpisywanie umów pomiędzy rodzicami i przedszkolem 

6 czerwca (czwartek) – 9:00 – spotkanie uczniów klas 7 i 8 z przedstawicielem Urzędu Pracy – M.Rybak

6 czerwca (czwartek) – termin wystawienia proponowanych ocen rocznych z zajęć edukacyjnych i ocen zachowania

10 czerwca (poniedziałek) – warsztaty dla nauczycieli – Szkolna Interwencja Profilaktyczna – 14:00 – Stoczek

13 czerwca (środa) – posiedzenie klasyfikacyjne rady pedagogicznej

14 czerwca (piątek) – happening „Zachowuj Trzeźwy Umysł” – J.Lipka, M.Pióro

14 czerwca (piątek) – dostęp do wyników egzaminu ósmoklasistów na stronie – wyniki edu.pl – od godziny 10:00

14 czerwca (piątek) – odbiór zaświadczeń egzaminacyjnych uczniów klasy ósmej – A.Salach – Siedlce

14 czerwca (piątek) – egzamin praktyczny na kartę rowerową – uczniowie klasy 4 – B.Końsko

17 czerwca (poniedziałek) – pasowanie na czytelnika uczniów klasy pierwszej – 10:15 – B.Końsko, W.Pajko 

17 czerwca (poniedziałek) – pożegnalne spotkanie ósmoklasistów – 18:00-21:00 – M.Mastalerczuk, M.Pióro

19 czerwca (środa) – koniec roku szkolnego w szkole – 8:20 – Msza Święta w kaplicy w Hucie Gruszczyno – 9:00 – akademia szkolna

20 czerwca (czwartek) – święto Bożego Ciała – dzień wolny

21 czerwca (piątek) – posiedzenie rady pedagogicznej – 9:00

21 czerwca (piątek) – skrócony dyżur w przedszkolu: od 7:45 do 13:00

5 lipca (piątek) – zakończenie roku przedszkolnego  


Harmonogram wydarzeń w maju 2019

1 maja (środa) – Święto Pracy – święto

2 maja (czwartek) – Dzień Flagi RP – dzień wolny od zajęć dydaktycznych w szkoledyżur w szkole od 8:00 do 13:00 pełnią: M. Rybak, B. Końsko

3 maja (piątek) – Święto Konstytucji 3 Maja – święto

6 – 10 maja (poniedziałek-piątek) – uzupełniające postępowanie rekrutacyjne do przedszkola

6 maja (poniedziałek) – zebranie rodziców grupy młodszej przedszkola

9 maja (czwartek) – podsumowanie konkursu „Mój Las” – udział laureatów w gali konkursowej w Łochowie – O. Góral, I. Flaga (op. W. Pajko, M. Mastalerczuk)

13 maja (poniedziałek) – posiedzenie komisji rekrutacyjnej do przedszkola – J. Lipka, G. Rostek, K. Kaniuk

13 maja (poniedziałek) – szkolny etap konkursu recytatorski im. Kornela Makuszyńskiego – K.Niszcz, B.Końsko, E.Salach, W.Pajko

14 maja (wtorek) – gminny etap konkursu recytatorskiego im. Kornela Makuszyńskiego w Stoczku (M.Marchlik, O.Góral, M.Skibniewski, G.Kałuska, M.Góral, Sz.Kałuski – B.Końsko

17 maja (piątek) – opublikowanie listy zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych kandydatów do przedszkola

20 maja (poniedziałek) – termin poinformowania uczniów i rodziców o przewidywanych niedostatecznych, nieodpowiednich i nagannych ocenach rocznych i końcowych

20 maja (poniedziałek) – podsumowanie konkursu KRUS „Bezpiecznie na wsi” – udział laureatów w gali konkursowej w Starostwie Powiatowym w Węgrowie – Sz. Kałuski i M. Częścik (op. W. Pajko, B. Końsko)

20 – 28 maja – przyjmowanie od rodziców woli przyjęcia do przedszkola

23 maja (czwartek) – badanie na temat nadużywania mediów elektronicznych oraz e-uzależnień (Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę) – uczniowie klasy ósmej – A.Salach

27 maja (poniedziałek) – 11:30 – szkolny Dzień Matki

27 maja (poniedziałek) – 14:00-18:00 – Stoczek – szkoleniowa Rada Pedagogiczna – szkolna interwencja profilaktyczna (II etap) –  – wszyscy nauczyciele

28 maja (wtorek) – przedszkolny Dzień Mamy i Taty – 14:00 – K.Kaniuk, G.Rostek

28 maja (wtorek) – 14:00-16:00 – Topór – szkoleniowa rada pedagogiczna – dziecko z cukrzycą w szkole i w przedszkolu – wszyscy nauczyciele

30 maja (czwartek) – szkolne obchody Dnia Dziecka (Lećmy w kulki) – 8:20-13:00

30 maja (czwartek) – Kiermasz Smakołyków – rodzice klasy pierwszej

30 maja (czwartek) – 12:30 – szkolenie w zakresie pierwszej pomocy przedmedycznej dla kandydatów na kartę rowerową – uczniowie klasy 4 – B.Końsko, A.Kłusek

31 maja (piątek) – wyjazd na spektakle teatralne do WOK w Węgrowie: 8:40 – klasy IV-VI „Dzieci @ sieci”; 10:10 – klasy 0-III „Dorotka” – wychowawcy klas 

3 czerwca (poniedziałek) – opublikowanie listy dzieci przyjętych do przedszkola


Harmonogram wydarzeń w kwietniu 2019

1 kwietnia (poniedziałek) – Prima Aprilis

3 kwietnia (środa) – badanie słuchu uczniów klasy pierwszej

8 kwietnia (poniedziałek) – przewidywana akcja strajkowa pracowników szkoły i przedszkola

9 kwietnia (wtorek) – przewidywana akcja strajkowa pracowników szkoły i przedszkola

11 kwietnia (czwartek) – warsztaty profilaktyczne dla uczniów klas 5 i 6 – 10:10-12:55

11 kwietnia (czwartek) – warsztaty profilaktyczne dla nauczycieli „Szkolna interwencja profilaktyki”  – 13:05-15:30

12 kwietnia (piątek) – dzień wolny od zajęć dydaktycznych (lekcji) w szkole – udział nauczycieli w egzaminie z języka obcego w Gimnazjum w Stoczku: Maria Mastalerczuk, Katarzyna Niszcz, Teresa Kałuska;

dyżur w szkole od 8:00 do 13:00 pełnią: M.Pióro, J. Lipka – zerówka

15 kwietnia (poniedziałek) – egzamin ósmoklasistów z języka polskiego: M. Mastalerczuk, W Pajko; M. Pióro w Stoczku

dzień wolny od zajęć dydaktycznych (lekcji) w szkole – dyżur w szkole od 8:00 do 13:00 pełnią: G. Krzyżanowska, J. Lipka – zerówka

16 kwietnia (wtorek) – egzamin ósmoklasistów z matematyki: T. Kałuska, W.Pajko; K.Niszcz w Stoczku

dzień wolny od zajęć dydaktycznych (lekcji) w szkole – dyżur w szkole od 8:00 do 13:00 pełnią: E. Salach, J.Lipka – zerówka

17 kwietnia (środa) – egzamin ósmoklasistów z języka angielskiego: E. Salach, B. Końsko; M. Rybak w Stoczku

dzień wolny od zajęć dydaktycznych (lekcji) w szkole – dyżur w szkole od 8:00 do 13:00 pełnią: K. Niszcz, D. Kalbarczyk, J. Lipka – zerówka

18 kwietnia (czwartek) – Wielki Czwartek – dzień wolny od zajęć dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych w szkole – nie ma dyżuru

19 kwietnia (piątek) – Wielki Piątek – dzień wolny od zajęć dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych w szkole – nie ma dyżuru

21 kwietnia (niedziela) – Wielkanoc – święto

22 kwietnia (poniedziałek) – Poniedziałek Wielkanocny – święto

23 kwietnia (wtorek) – dzień wolny od zajęć dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych w szkole – nie ma dyżuru

24, 25, 26 kwietnia (środa, czwartek, piątek) – zajęcia dydaktyczne w szkole

24, 25, 26 kwietnia (środa, czwartek, piątek) – przekazanie rodzicom grupy starszej przedszkola informacji o gotowości dziecka do podjęcia nauki w szkole podstawowej – J. Lipka

28 kwietnia (niedziela) – udział szkolnej grupy tanecznej w przeglądzie tańca w Łochowie – Ł.Cacko

29 kwietnia (poniedziałek) – dzień wolny od zajęć dydaktycznych w szkole – dyżur w szkole od 8:00 do 13:00 pełnią: K. Kaniuk, M. Pióro 

30 kwietnia (wtorek) – dzień wolny od zajęć dydaktycznych w szkole – dyżur w szkole od 8:00 do 13:00 pełnią: T. Kałuska, M. Mastalerczuk

1 maja (środa) – Święto Pracy – święto

2 maja (czwartek) – Dzień Flagi RP – dzień wolny od zajęć dydaktycznych w szkole – dyżur w szkole od 8:00 do 13:00 pełnią: M. Rybak, B. Końsko

3 maja (piątek) – Święto Konstytucji 3 Maja – święto

6 maja (poniedziałek) – rozpoczęcie uzupełniającego postępowania rekrutacyjnego do przedszkola


Harmonogram wydarzeń w marcu 2019

6 marca (środa) – Środa Popielcowa – 11:00 – Msza Święta w kaplicy w Hucie Gruszczyno

8 marca (piątek) – Międzynarodowy Dzień Kobiet – akademia szkolna 11:15 – A. Salach 

11 marca (poniedziałek) – 9:40 – wyjazd do Węgrowa do teatru „Polskie miasta w baśni i legendzie” – uczniowie klasy I, zerówki  i przedszkola – W. Pajko

11 marca (poniedziałek) – 11:10 – wyjazd do Węgrowa do teatru „Charlie i fabryka czekolady” – uczniowie klas II-VI – E. Salach

12 marca (wtorek) – zakończenie przyjmowania nowych wniosków o przyjęcie do przedszkola

15 marca (piątek) – profilaktyka zdrowotna – fluoryzacja – klasy 1-6

18 marca (poniedziałek) – posiedzenie Komisji Rekrutacyjnej do Publicznego Przedszkola w Grygrowie – G. Rostek, K. Kaniuk, K. Niszcz

18 marca (poniedziałek) – szkolny etap konkursu recytatorskiego „Między wierszami” – 11:30 – B. Końsko, T. Kałuska

18 marca (poniedziałek) – przeprowadzenie referendum strajkowego wśród pracowników – J. Fabiańczuk 

19 marca (wtorek) – zebranie rodziców klas 2 i 3 – 14:45 – E. Salach

20 marca (środa) – opublikowanie list dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych

21 marca (czwartek) – Kiermasz Smakołyków – rodzice klas 2 i 3; pierwszy dzień wiosny – konkurs klasowy na żywy wizerunek wiosny – E. Salach, K. Niszcz

21 – 27 marca – przyjmowanie potwierdzeń rodziców o woli przyjęcia do przedszkola

21 marca (czwartek) – żywa lekcja historii „Od Powstania Listopadowego do Powstania Wielkopolskiego” – 11:30 – uczniowie klas od 0 do 8

22 marca (piątek) – spotkanie uczniów klasy 8 z przedstawicielem Powiatowego Urzędu Pracy w Węgrowie  

25 marca (poniedziałek) – rekolekcje wielkopostne – 12:00-13:00 kaplica w Hucie Gruszczyno

26 marca (wtorek) – rekolekcje wielkopostne – 12:00-13:00 kaplica w Hucie Gruszczyno

26 marca (wtorek) – Powiatowy Konkurs Recytatorski „Między wierszami” – Aleksandra Dobosz (op. B.Końsko)

27 marca (środa) – przedstawienia profilaktyczne: 11:15 – „Prawdziwy skarb” (dokuczanie, wykluczenie z grupy, akceptacja odmienności) – uczniowie klas 0-III; 12:10 – „Blogerka” (agresja, przemoc rówieśnicza, brutalizacja życia) – uczniowie klas IV-VIII

28 marca (czwartek) – badania okresowe nauczycieli 

28 marca (czwartek) – teatrzyk lalkowy „Czerwony Kapturek) – przedszkolaki i uczniowie klas I-III

29 marca (piątek) – złożenie prac konkursowych do KRUS

29 marca (piątek) – opublikowanie list dzieci przyjętych i nieprzyjętych do przedszkola


Harmonogram wydarzeń w lutym 2019

od 28 stycznia (poniedziałek) do 8 lutego (piątek) – zimowe ferie

11 lutego (poniedziałek) – rozpoczęcie drugiego półrocza szkolnego

11 lutego (poniedziałek) – dzień pizzy w przedszkolu – G. Rostek

12 lutego (wtorek) – bal karnawałowy w przedszkolu – G. Rostek

13 lutego (środa) – 12:00 – badania laryngologiczne nauczycieli

14 lutego (czwartek) – Walentynkowy Kiermasz Smakołyków – rodzice klas V i VI – K. Niszcz

15 lutego (piątek) – diagnostyczne badania logopedyczne w przedszkolu – sześciolatki i pięciolatki – G. Rostek

od 18 do 21 lutego – składanie deklaracji kontynuacji edukacji przedszkolnej dziecka w naszym przedszkolu i zerówce

22 lutego (piątek) – fluoryzacja w ramach profilaktyki higieny jamy ustnej – uczniowie klas od 1 do 6 – pielęgniarka A. Kłusek

od 22 lutego do 12 marca – składanie wniosków o przyjęcie dziecka do przedszkola

28 lutego (czwartek) – Tłusty Czwartek


Harmonogram wydarzeń w styczniu 2019

1 stycznia (wtorek) – Nowy Rok – dzień wolny

7 stycznia (poniedziałek) – Gminny Turniej Tenisa Stołowego Drużynowego – Trojan M., Matusik B., Kowalski K., Drużba B., Tymińska E., Rostek W.

14 stycznia (poniedziałek) – termin wystawienia ocen półrocznych

21 stycznia (poniedziałek) – Dzień Babci i Dziadka w zerówce – 11:00 – J. Lipka

21 stycznia (poniedziałek) – Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu – 14:00 – K. Kaniuk, G. Rostek

21 stycznia (poniedziałek) – Klasyfikacyjna Rada Pedagogiczna – 13:10 – wszyscy nauczyciele szkoły

24 styczna (czwartek) – Choinka Szkolna – 8:20 – 13:00 – wszyscy nauczyciele

25 stycznia (piątek) – zakończenie pierwszego półrocza

od 28 stycznia (poniedziałek) do 8 lutego (piątek) – zimowe ferie


Harmonogram wydarzeń w grudniu 2018

od 27 listopada do 14 grudnia – akcja charytatywna na rzecz Domu Dziecka w Siedlcach – zbiórka środków higieny i chemii gospodarczej

3 grudnia (poniedziałek) – wyjazdy do teatru do WOK w Węgrowie: 11:00 „Co na ekranie z książki zostanie” – klasy VI-VIII – T.Kałuska, M.Pióro

3 grudnia (poniedziałek) – 11:50-13:00 – Rekolekcje Adwentowe – kaplica w Hucie Gruszczyno

4 grudnia (wtorek) – 11:50-13:00 – Rekolekcje Adwentowe – kaplica w Hucie Gruszczyno

4 grudnia (wtorek) – 14:40 – Zebranie Ogólne Rodziców, spotkanie rodziców z Wójtem Gminy, wywiadówki klasowe

6 grudnia (czwartek) – szkolne mikołajki – rodzice, wychowawcy klas

7 grudnia (piątek) – przedszkolne mikołajki – rodzice, wychowawcy grup

9 grudnia (niedziela) – 14:00 – Gminne Mikołajki w Stoczku – hala przy gimnazjum

10 grudnia (poniedziałek) – wyjazdy do teatru do WOK w Węgrowie: 9:30 „Afryka Kazika” – przedszkole, zerówka i klasa 1 – W.Pajko, J.Lipka, K.Kaniuk, G.Rostek, P.Puchta

10 grudnia (poniedziałek) – wyjazdy do teatru do WOK w Węgrowie: 11:00 „Magiczne drzewo. Czerwone Krzesło” – klasa 2-5 – E.Salach, B.Końsko, K.Niszcz

11 grudnia (wtorek) – warsztaty profilaktyczne: Media – profilaktyka zagrożeń związanych z użytkowaniem Internetu: „W sieci” – 12:10-13:50 klasy 4, 5, 6; „Wirtualny świat” – 13:55-15:30 klasy 7 i 8. 

18 grudnia (wtorek) – 8:20-10:30 – próbny egzamin ósmoklasisty z języka polskiego

19 grudnia (środa) – 9:15-10:55 – próbny egzamin ósmoklasisty z matematyki

20 grudnia (czwartek) – 8:20-10:30 – próbny egzamin ósmoklasisty z języka angielskiego

21 grudnia (piątek) – 11:15 – szkolne Jasełka – K.Niszcz

24 grudnia (poniedziałek) – Wigilia Bożego Narodzenia – dzień wolny od zajęć lekcyjnych dla uczniów szkoły

25-26 grudnia (wtorek, środa) – Święta Bożego Narodzenia – dni wolne

27-28 grudnia (czwartek, piątek) – świąteczna przerwa- dni wolne od zajęć lekcyjnych dla uczniów szkoły

31 grudnia (poniedziałek) – sylwester – dzień wolny od zajęć lekcyjnych dla uczniów szkoły

1 stycznia (wtorek) – Nowy Rok – dzień wolny


Harmonogram wydarzeń w listopadzie 2018

1 listopada (czwartek) – Święto Wszystkich Świętych – dzień wolny

2 listopada (piątek) – dzień wolny od zajęć dydaktycznych – dyżur 8:00 – 13:00: K.Niszcz i W.Pajko

6 listopada (wtorek) – 9:00 – badanie wad postawy – zgłoszeni uczniowie

7 listopada (środa) – 9:00 – konkurs przedmiotowy z języka angielskiego – zgłoszeni uczniowie – M.Pióro

8 listopada (czwartek) – 9:00 – rejonowy turniej piłkarski dziewcząt – R.Rusiniak

9 listopada (piątek) – 9:00 – konkurs przedmiotowy z języka polskiego – zgłoszeni uczniowie – T.Kałuska

9 listopada (piątek) – akademia szkolna z okazji Święta Niepodległości – T.Kałuska, B.Końsko

9 listopada (piątek) – 11:11 – Rekord dla Niepodległej – wspólne zaśpiewanie 4-zwrotkowego hymnu narodowego przez uczniów i nauczycieli

9 listopada (piątek) – warsztaty chemiczno-biologiczne (Naukowa Przygoda) – grupa II – 13:05-14:40

11 listopada (niedziela) – Święto Niepodległości – 11:30 Msza Święta, uroczystość przy Pomniku Wolności

12 listopada (poniedziałek) – Święto Narodowe z okazji Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczpospolitej Polskiej – dzień wolny

13 listopada (wtorek) – wizyta przedstawiciela Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w sprawie akcji społecznej „Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny”

14 listopada (środa) – warsztaty astronomiczno-fizyczne (Naukowa Przygoda) – grupa I: 13:05-14:40; grupa II: 13:55-15:30

16 listopada (piątek) – wyjazdy do teatru do WOK w Węgrowie: 8:10 „Teatralne ABC” – klasy IV-VI; 9:40 „Brzechwolandia” – klasy 0-III (E.Salach, J.Lipka, W.Pajko, K.Niszcz, T.Kałuska, B.Końsko

16 listopada (piątek) – Robotyka (Naukowa Przygoda) – grupa I: 13:05-14:40

19 listopada (poniedziałek) – 11:15 – fluoryzacja – klasy 1-6

21 listopada (środa) – Robotyka (Naukowa Przygoda) – grupa II: 13:55-15:30

21 listopada (środa) – Naukowa Przygoda – zajęcia matematyczne – grupa I: 13:05-14:40

21 listopada (środa) – 15:00 – zebranie Rady Rodziców zespołu oświatowego – A.Salach

22 listopada (czwartek) – wycieczka do Warszawy – M.Mastalerczuk, M.Pióro, K.Niszcz

22 listopada (czwartek) – szkolenie dla nauczycieli – 14:00-17:00 – Stoczek

23 listopada (piątek) – 9:45 – wycieczka do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie – uczestnicy Naukowej Przygody – J.Zawadzka – koordynator projektu

23 listopada (piątek) – zebranie rodziców klasy 4 z wychowawczynią

27 listopada (wtorek) – 11:30-14:30 – warsztaty historyczne dla uczniów klasy 7 i 8 – Gimnazjum w Stoczku – T.Kałuska, K.Parys 

28 listopada (środa) – Spotkanie informacyjne dla rodziców klasy 8 organizowane przez Kuratorium Oświaty w Warszawie – godzina 16:00 – miejsce: Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Kościuszki 16, Węgrów – tematyka spotkania: egzamin ósmoklasisty, rekrutacja do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2019/2020

29 listopada (czwartek) – Andrzejkowy kiermasz smakołyków – rodzice klasy 4 – B.Końsko

30 listopada (piątek) – Robotyka (Naukowa Przygoda) – grupa I: 13:05-14:40


Harmonogram wydarzeń w październiku 2018

2 października (wtorek) – udział drużyny dziewcząt w powiatowym turnieju piłki nożnej – Krzysztof Lipka

3 października (środa) – zajęcia Młody Edison – 13:05 – 14:05

3 października (środa) – język angielski (Naukowa Przygoda) – grupa II: 14:45-15:30

4 października (czwartek) – zajęcia taneczne Latino Fever – 12:15 – przedszkole; 13:00 – klasy 1-3; 14:00 – klasy 4-6

5 października (piątek) – Robotyka (Naukowa Przygoda) – grupa I: 13:05-14:40

8 października (poniedziałek) – szkolenie Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej dotyczące egzaminu ósmoklasistów

10 października (środa) – zajęcia Młody Edison – 13:05 – 14:05

10 października (środa) – warsztaty astronomiczno-fizyczne – zajęcia w mobilnym planetarium (Naukowa Przygoda) – grupa I: 13:05-14:40; grupa II: 13:55-15:30

11 października (czwartek) – szkolny turniej tenisa stołowego o puchar prezesa Ochotniczej Straży Pożarnej w Grygrowie – Michał Rybak

11 października (czwartek) – udział Krystiana Kowalskiego w rejonowych indywidualnych biegach przełajowych w Siedlcach – opiekun Roman Rusiniak (animator ORLIKA)

11 października (czwartek) – zajęcia taneczne Latino Fever – 12:15 – przedszkole; 13:00 – klasy 1-3; 14:00 – klasy 4-6

12 października (piątek) – dwudniowa projektowa wycieczka do Krakowa i Wieliczki

15 października (poniedziałek) – 12:10 – szkolna akademia z okazji Święta Edukacji Narodowej – Dzień Nauczyciela

15 października (poniedziałek) – szkolenie pracowników szkoły i przedszkola w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy – 13:30 – OSP Stoczek

16 października (wtorek) – 13:10 – zebranie rodziców klasy 8 – temat: egzamin ósmoklasisty, rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

16 października (wtorek) – szkolny Dzień Papieski

17 października (środa) – zajęcia matematyczna i językowe projektu Naukowa Przygoda (13:05 – 15:30)

17 października (środa) – warsztaty – Edison (13:05-14:05)

18 października (czwartek) – 10:30 – wycieczka projektowa do Siedlec – uczestnicy projektu Naukowa Przygoda 

18 października (czwartek) – 11:15 – fluoryzacja – uczniowie klas 1 – 6  

19 października (piątek) – Robotyka (Naukowa Przygoda) – grupa II: 13:05-14:40; warsztaty chemiczne – grupa I: 13:05-14:40

22 października (poniedziałek) – 11:15 – fluoryzacja – uczniowie klas 1 – 6  

22 października (poniedziałek) – 14:00 – pasowanie na przedszkolaka

22 października (poniedziałek) – 15:00 – zebrania rodziców klasy pierwszej

22 października (poniedziałek) – termin oddania prac plastycznych „Moja Mała Ojczyzna” w ramach „Projektu Historia”

25 października (czwartek) – 9:00 – przedmiotowy konkurs matematyczny

25 października (czwartek) – sesja zdjęciowa 

26 października (piątek) – 10:10 – ślubowanie uczniów klasy pierwszej

26 października (piątek) – termin zgłoszenia do konkursu recytatorskiego „Projektu Historia”

29 października (poniedziałek) – zebranie Rady Pedagogicznej

31 października (środa) – konkurs recytatorki w ramach „Projektu Historia” – siedziba OSP w Stoczku – koordynator – J. Zawadzka


Harmonogram wydarzeń we wrześniu 2018

3 września (poniedziałek) – rozpoczęcie roku szkolnego – 8:30 – Msza Święta w kaplicy w Hucie Gruszczyno, 9:15 – spotkanie ogólne na sali gimnastycznej

4 września (wtorek) – przekazanie uczniom podręczników i ćwiczeń – Beata Końsko i wychowawcy klas

10 września (poniedziałek) – 10:00 – wizyta policjanta w przedszkolu

10 września (poniedziałek) – 13:55 – wstępna diagnoza do projektu „Naukowa Przygoda”

10 września (poniedziałek) – 15:00 – Zebranie Ogólne Rodziców Zespołu Oświatowego

10 września (poniedziałek) – 16:00 – Zebranie Ogólne Rodziców Publicznego Przedszkola

11 września (wtorek) – 10:10 – koncert zespołu LIMBOS „Pejzaże Muzyki Polskiej w 100 rocznicę niepodległości – koszt biletu 5 zł – klasy 0-VIII

12 września (środa) – udział reprezentacji szkolnej w turnieju warcabowym w Węgrowie

13 września (czwartek) – 13:55 – wstępna diagnoza do projektu „Naukowa Przygoda”

14 września (piątek) – 14:30 – zajęcia pokazowe zajęć „Młody Edison” i „Robotricks”

17 września (poniedziałek) – 9:00 – udział reprezentacji szkolnej w gminnych zawodach w biegach przełajowych w Stoczku

18 września (wtorek) – pokazy szkoły tańca Latino Fever – 11:15 dla przedszkola i 12:10 dla uczniów klas I – V

21 września (piątek) – przedstawienie teatralne „Lusterko” dla przedszkolaków i uczniów klas I-III – koszt biletu 5 zł

28 września (piątek) – warsztaty chemiczno-biologiczne (Naukowa Przygoda) – grupa I: 13:05-13:50; grupa II: 13:55-14:40


Harmonogram wydarzeń w czerwcu 2018

1 czerwca (piątek) – dzień wolny od zajęć dydaktycznych w szkole – szkolny Dzień Dziecka – 8:10-13:00 – wszyscy pracownicy zespołu oświatowego

1 czerwca (piątek) – wiosenny kiermasz smakołyków – rodzice oddziału przedszkolnego 

4 czerwca (poniedziałek) – wycieczka do Białowieży – 8:20 – 19:00 – Salach E., Lipka J., Niszcz K., Salach A., Kowalczyk A.

5 czerwca (wtorek) – termin wystawienia przewidywanych ocen rocznych z zajęć edukacyjnych i ocen zachowania – nauczyciele i wychowawcy

11 czerwca (niedziela) – integracyjne spotkanie dzieci i rodziców zerówki – J. Lipka

14 czerwca (czwartek) – praktyczny egzamin na kartę rowerową – B. Końsko

15 czerwca (piątek) – Gminna Przedszkoliada – 10:00-12:30 gminne boisko w Stoczku –  M. Rybak, K. Kaniuk, R. Krzycka, J. Lipka, M. Dobosz

18 czerwca (poniedziałek) – klasyfikacyjna Rada Pedagogiczna – wszyscy nauczyciele

18 czerwca (poniedziałek) – zdawanie podręczników do biblioteki przez uczniów z klas 4 – 7 – wychowawcy, B.Końsko

19 czerwca (wtorek) – pasowanie na czytelnika uczniów klasy pierwszej – B.Końsko

19 czerwca (wtorek) – przegląd techniczny placu zabaw

20 czerwca (środa) – zdawanie podręczników do biblioteki przez uczniów z klas 1 – 3 – wychowawcy, B.Końsko

20 czerwca (środa) – happening profilaktyczny „Zachowaj Trzeźwy Umysł” – M.Pióro, J.Lipka

21 czerwca (czwartek) – Msza Święta na zakończenie roku szkolnego – 12:00

22 czerwca (piątek) – uroczyste zakończenie roku szkolnego – 8:30 – 10:00 

od 25 czerwca (poniedziałek) do 31 sierpnia (piątek) – WAKACJE

25 czerwca (poniedziałek) – 10:00-12:00 szkolenie pracowników szkoły z zakresu RODO – wszyscy pracownicy


Harmonogram wydarzeń w maju 2018

1 maja (wtorek) – dzień wolny od zajęć – Święto Pracy

2 maja (środa) – dzień wolny od zajęć dydaktycznych w szkole – dyżur w szkole: Maria Mastalerczuk, Teresa Kałuska – 8:10-13:10

3 maja (czwartek) – dzień wolny od zajęć – Święto Konstytucji 3 Maja

4 maja (piątek) – dzień wolny od zajęć dydaktycznych w szkole – dyżur w szkole: Wanda Pajko, Marlena Pióro – 8:10-13:10

8 maja (wtorek) – uroczyste podsumowanie konkursu „Biały Orzeł” – WOK w Węgrowie – udział uczniów: Aleksandra Grenda, Mikołaj Kocon, Dawid Cieśliński

16 maja (środa) – opublikowanie listy dzieci przyjętych do przedszkola na rok szkolny 2018/2019

16 maja (środa) – podsumowanie konkursu KRUS „Bezpiecznie na wsi – upadkom zapobiegamy” w Węgrowie – udział laureatki konkursu Nikoli Grenda

16 maja (środa) – szkolny etap konkursu recytatorskiego im. Kornela Makuszyńskiego

17 maja (czwartek) – 8:10 – wyjazd do teatru na „Plastusiowy pamiętnik” – oddziały przedszkolne

18 maja (piątek) – 9:00 – gminny etap konkursu recytatorskiego im. Kornela Makuszyńskiego w Stoczku

21 maja (poniedziałek) – 11:00 – udział we Mszy Świętej w kaplicy w Hucie Gruszczyno

22 maja (wtorek) – warsztaty profilaktyczne: 11:15-12:00 – klasy 1-3 „Zagrożenia medialne”; 12:10-13:50 – klasy 4-5 „Agresja”; 13:55-15:30 – klasy 6-7 „Dopalacze”  

24 maja (czwartek) – uroczyste podsumowanie konkursu „Mój Las” – NPK w Łochowie– udział uczniów: Maja Marchlik

25 maja (piątek) – uroczystości z okazji Dnia Matki w szkole: 11:00

25 maja (piątek) – uroczystości z okazji Dnia Matki w przedszkolu: 13:30

31 maja (czwartek) – dzień wolny od zajęć – Święto Bożego Ciała

1 czerwca (piątek) – dzień wolny od zajęć dydaktycznych w szkole – szkolny Dzień Dziecka – 8:10-13:00

1 czerwca (piątek) – wiosenny kiermasz smakołyków – rodzice oddziału przedszkolnego 

4 czerwca (poniedziałek) – wycieczka do Białowieży – 8:20 – 19:00


Harmonogram wydarzeń w kwietniu 2018

1 kwietnia (niedziela) – dzień wolny od zajęć – Wielkanoc

2 kwietnia (poniedziałek) – dzień wolny od zajęć – Wielkanoc

3 kwietnia (wtorek) – dzień wolny od zajęć lekcyjnych w szkole – brak dyżuru w szkole

5 kwietnia (czwartek) – teatr Magik – „Rady dobrej wróżki” – przedszkolaki i uczniowie klas I-III

6 kwietnia (piątek) – powiatowy konkurs Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Węgrowie – Beata Końsko

7 kwietnia (sobota) – zakończenie przyjmowania wniosków do przedszkola

12 kwietnia (czwartek) – sprawdzian OPERON dla uczniów klasy 6 – dyrektor szkoły

18 kwietnia (środa) – 11:40 – pokaz naukowy „Zelektryzowani” – uczniowie klas 1-7 (5 zł) – Maria Mastalerczuk

20 kwietnia (piątek) – dzień wolny od zajęć dydaktycznych (egzaminy gimnazjalne) – dyżur w szkole: Elżbieta Salach, Marlena Pióro – 8:10-13:10; udział nauczycieli w komisjach egzaminacyjnych egzaminów gimnazjalnych: Maria Mastalerczuk, Katarzyna Niszcz, Teresa Kałuska, Jolanta Lipka

19 kwietnia (czwartek) – 11:15-11:45 – posiedzenie komisji rekrutacyjnej do przedszkola – Jolanta Lipka, Katarzyna Kaniuk, Renata Krzycka

23 kwietnia (poniedziałek) – fluoryzacja – uczniowie klas 1-6

24 kwietnia (wtorek) – 11:15 – Dzień Ziemi – happening ekologiczno-przyrodniczy – Maria Mastalerczuk

24 kwietnia (wtorek) – 9:30 – badanie słuchu uczniów klasy pierwszej

26 kwietnia (czwartek) – 9:00 – sprawdzian OPERON dla uczniów klasy 3 – Wanda Pajko

26 marca (poniedziałek) – ogłoszenie listy zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przedszkola

26 kwietnia – 15 maja – składanie deklaracji woli przyjęcia do Publicznego Przedszkola w Grygrowie

27 kwietnia (piątek) – akademia patriotyczna – Konstytucja 3 Maja

30 kwietnia (poniedziałek) – dzień wolny od zajęć dydaktycznych w szkole – dyżur w szkole: Grażyna Krzyżanowska, Dorota Kalbarczyk – 8:10-11:00; Katarzyna Kaniuk – 11:00-13:10

1 maja (wtorek) – dzień wolny od zajęć – Święto Pracy

2 maja (środa) – dzień wolny od zajęć dydaktycznych w szkole – dyżur w szkole: Maria Mastalerczuk, Marlena Pióro – 8:10-13:10

3 maja (czwartek) – dzień wolny od zajęć – Święto Konstytucji 3 Maja

4 maja (piątek) – dzień wolny od zajęć dydaktycznych w szkole – dyżur w szkole: Wanda Pajko, Teresa Kałuska – 8:10-13:10


Harmonogram wydarzeń w marcu 2018

1 marca (czwartek) – 8:30 – teatrzyk „Krasnal Jacek” – przedszkolaki, 0, klasy 1-3

5 marca (poniedziałek) – 12:00 – rekolekcje wielkopostne – Msza Święta w Hucie Gruszczyno

6 marca (wtorek) – 12:00 – rekolekcje wielkopostne – Msza Święta w Hucie Gruszczyno

od 8 marca do 16 marca – składanie deklaracji o kontynuacji edukacji przedszkolnej w przedszkolu w Grygrowie

12 – 15 marca – zbiórka makulatury

19 marca (poniedziałek) – 8:50 – wyjazd na koncert do WOK w Węgrowie – przedszkolaki i zerówka

od 20 marca do 7 kwietnia – składanie wniosków o przyjęcie do przedszkola w Grygrowie

21 marca (środa) – 11:15 – szkolny happening związany z Pierwszym Dniem Wiosny

22 marca (czwartek) – gminny etap konkursu recytatorskiego „Między wierszami” – Beata Końsko, Teresa Kałuska

27 marca (wtorek) – wycieczka do Warszawy klas 3-7 – Maria Mastalerczuk, Katarzyna Niszcz, Wanda Pajko, Marlena Pióro 

29 marca (czwartek) – Wielki Czwartek – dzień wolny od zajęć lekcyjnych w szkole – brak dyżuru w szkole

30 marca (piątek) – Wielki Piątek – dzień wolny od zajęć lekcyjnych w szkole – brak dyżuru w szkole

31 marca (sobota) – Wielka Sobota


Harmonogram wydarzeń w lutym 2018

1 lutego (czwartek) – 11:30 – Dzień Babci i Dziadka w zerówce – Jolanta Lipka

1 lutego (czwartek) – 12:10 – koncert muzyczny „Małe piosenki o wielkich sprawach” Małej Orkiestry Dni Naszych; przedszkolaki i dzieci klas I-IV

2 lutego (piątek) – 11:00 – Msza Święta – kaplica w Hucie Gruszczyno

8 lutego (czwartek) – 8:10 – 13:10 – szkolna zabawa choinkowa – Tłusty Czwartek

12 lutego (poniedziałek) – 9:30 – udział delegacji szkolnej w debacie młodzieżowej w Węgrowie Narkotyki, dopalacze – nie tędy droga!”: Maria Wojtyra, Izabela Dobosz – A.Salach

12 lutego (poniedziałek) – fluoryzacja

13 lutego (wtorek) – Ostatki – Ostatkowy Kiermasz Smakołyków – rodzice klas IV i V

13 lutego (wtorek) – bal karnawałowy w przedszkolu

14 lutego (środa) – 11:00 – Msza Święta – Środa Popielcowa

15 lutego (czwartek) – szkolny konkurs wiedzy pożarniczej

21 lutego (środa) – gminny konkurs wiedzy pożarniczej

23 lutego (czwartek) – 8:20 – żywa lekcja historii „Ku niepodległej” – klasy IV-VI – grupa rekonstrukcyjna

1 marca (czwartek) – 8:30 – teatrzyk „Krasnal Jacek” – przedszkolaki, 0, klasy 1-3


Harmonogram wydarzeń w styczniu 2018

1 stycznia (poniedziałek) – Nowy Rok – dzień wolny

5 stycznia (piątek) – termin wystawienia ocen półrocznych

8 stycznia (poniedziałek) – 8:10 – wyjazd do teatru do WOK w Węgrowie – klasy 0-III

11 stycznia (czwartek) – klasyfikacyjna Rada Pedagogiczna

11 stycznia (czwartek) – 15:00 – zebrania wychowawców z rodzicami

12 stycznia (piątek) – zakończenie pierwszego półrocza roku szkolnego

15 – 26 stycznia (poniedziałek-piątek) – ferie zimowe

18 stycznia (czwartek) – wyjazd do aquaparku do Siedlec – Michał Rybak, Andrzej Salach

22 stycznia (poniedziałek) – Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu – 13:30 – Katarzyna Kaniuk

1 lutego (czwartek) – Dzień Babci i Dziadka w zerówce – Jolanta Lipka


Harmonogram wydarzeń w grudniu 2017

1 grudnia (piątek) – Andrzejkowy Kiermasz Smakołyków – rodzice klas 6 i 7, Maria Mastalerczuk

4 grudnia (poniedziałek) – 12:00 – rekolekcje adwentowe – kaplica w Hucie Gruszczyno

5 grudnia (wtorek) – 12:00 – rekolekcje adwentowe – kaplica w Hucie Gruszczyno

11 grudnia (poniedziałek) – 17:00 – zebranie rodziców w sprawie organizacji balu sylwestrowego

17 grudnia (niedziela) – 14:00 – Gminne Mikołajki – hala sportowa w Stoczku

21 grudnia (czwartek) – 11:15 – szkolne spotkanie jasełkowe – wspólne kolędowanie – Katarzyna Niszcz

22 grudnia (piątek) – dzień wolny od zajęć lekcyjnych – 8:00-13:00 – dyżur w szkole: Wanda Pajko i Teresa Kałuska

24 grudnia (niedziela) – Wigilia

25 grudnia (poniedziałek) – Boże Narodzenie – dzień wolny

26 grudnia (wtorek) – Boże Narodzenie – dzień wolny

27, 28, 29 grudnia (środa, czwartek, piątek) – dni wolne od zajęć lekcyjnych – brak dyżuru nauczycieli w szkole

1 stycznia (poniedziałek) – Nowy Rok – dzień wolny


   Harmonogram wydarzeń w listopadzie 2017

1 listopada (środa) – Święto Wszystkich Świętych – dzień wolny

2 listopada (czwartek) – Dzień Zaduszny – dodatkowy dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych w szkole – dyżur pełnią: Elżbieta Salach, Andrzej Salach

3 listopada (piątek) – dodatkowy dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych w szkole – dyżur pełnią: Michał Rybak, Katarzyna Niszcz

7 listopada (wtorek) – 10:10 – pasowanie na ucznia – klasa pierwsza, Elżbieta Salach

8 listopada (środa) – 8:30-17:00 – wycieczka uczniów klas 5, 6 i 7 do Siedlce: Muzeum Diecezjalne, kino Helios, kręgielnia: Maria Mastalerczuk, Karolina Wąsowska, Katarzyna Niszcz

10 listopada (piątek) – 8:20 – teatr w szkole „Jaś i Małgosia” dla dzieci z przedszkola, zerówki i klas 1-3 – wychowawczynie

10 listopada (piątek) – 11:15 – akademia z okazji Święta Niepodległości i konkurs piosenki patriotycznej – Beata Końsko, Teresa Kałuska

11 listopada (sobota) – Narodowe Święto Niepodległości – 11:30 Msza Święta w kaplicy w Hucie Gruszczyno

14 listopada (wtorek) – 17:00 – Zebranie Ogólne Rodziców Zespołu Oświatowego w Grygrowie

15 listopada (środa) – od 8:20 – fotograf w szkole i przedszkolu

16 listopada (czwartek) – 17:00 – zebranie rodziców w sprawie organizacji balu sylwestrowego

22 listopada (środa) – 14:00-16:00 zebranie rodziców klasy 6 i klasy 7 z wychowawczynią – Maria Mastalerczuk; 13:00-14:00 zebranie rodziców klasy 2 i 3 z wychowawczynią – Wanda Pajko; 14:00-16:00 zebranie rodziców klasy 4 i 5 z wychowawczynią – Katarzyna Niszcz

24 listopada (piątek) – 9:30 – spotkanie przedstawicieli Urzędu Marszałkowskiego z uczniami klasy pierwszej dotyczące bezpieczeństwa na drodze

24 listopada (piątek) – 13:30 – pasowanie na przedszkolaka – Renata Krzycka

28 listopada (wtorek) – 8:40 – teatr w Węgrowskim Ośrodku Kultury „Przygody Baltazara” dla uczniów klas 0-3 – wychowawczynie klas

29 listopada (środa) – 10:20 – teatr w Węgrowskim Ośrodku Kultury „Książę i Żebrak” dla uczniów klas 4-7 – wychowawczynie klas

30 listopada (czwartek) – termin przekazania zgłoszeń udziału w Gminnych Mikołajkach


Harmonogram wydarzeń w październiku 2017

12 października (czwartek) – fluoryzacja – uczniowie klas I-VII – (pielęgniarka)

13 października (piątek) – 10:00 – uroczysta akademia z okazji Święta Edukacji Narodowej – Dzień Nauczyciela – (Teresa Kałuska i Beata Końsko)

14 października (sobota) – ślub pani Karoliny Wąsowskiej

16 października (poniedziałek) – 11:15 – uroczysta akademia z okazji Dnia Papieskiego – (Katarzyna Niszcz, Łukasz Kowalczyk)

17 października (wtorek) – spotkania z uczniami klas 4-7 z psychologiem w ramach projektu „Apetyt na zdrowie”: 11:15 – klasa 4, 12:10 – klasa 7, 13:05 – klasa 6, 13:55 – klasa 5 (koordynator Julia Zawadzka)

25 października (środa) – 14:00 – zebranie rodziców uczniów klasy 1 – organizacja pasowania na ucznia, wyniki diagnozy

25 października (środa) – 14:00 – zebranie Rady Rodziców Zespołu Oświatowego w Grygrowie

30 października (poniedziałek) – 9:00-11:00 – warsztaty dla uczniów w ramach projektu „Apetyt na zdrowie” – zdrowe drugie śniadanie (koordynator Julia Zawadzka)

30 października (poniedziałek) – 13:00 – zebranie Rady Pedagogicznej Zespołu Oświatowego w Grygrowie

30 października (poniedziałek) – 14:00 – zebranie Rady Rodziców Zespołu Oświatowego w Grygrowie


Harmonogram wydarzeń we wrześniu 2017

4 września (poniedziałek) – uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego: 8:30 Msza Święta; 9:00 akademia szkolna; 10:00 spotkanie uczniów z wychowawcami

7 września (czwartek) – zebranie ogóle rodziców – 15:00                                                                                                          14 września (czwartek) – konferencja Kuratorium Oświaty w Siedlcach

14 września (czwartek) – 10:10 – koncert (żywa lekcja muzyki) zespołu LIMBOS

19 września (wtorek) – 11:15 – spotkanie z uczniami klas 4-7 z dietetykiem w ramach projektu „Apetyt na zdrowie” 19  września (wtorek) – 12:20 – spotkanie z rodzicami z dietetykiem w ramach projektu „Apetyt na zdrowie”
19  września (wtorek) – 16:00 – zebranie ogólne rodziców przedszkola
22 września (piątek) – 10:00 – Gminne Biegi Przełajowe w Stoczku
22 września (piątek) – 14:00 – spotkanie z rodzicami w sprawie organizacji zajęć pozalekcyjnych z tańca


Harmonogram wydarzeń w sierpniu

21 – 23 sierpnia – układanie chodnika przed szkołą – Rafał Michalik
25 sierpnia (piątek) – montaż dachu nad wejściem do przedszkola – Waldemar Wojtyra
28 sierpnia (poniedziałek) – sesja Rady Gminy Stoczek                                                                                                                                                                28 sierpnia (poniedziałek) – montaż sklepiku LUX i drążków na placu zabaw przedszkola                                                                                                                                                                              29 sierpnia (wtorek) – zebranie dyrektorów szkół w Gminie Stoczek
29 sierpnia (wtorek) – zebranie Rady Pedagogicznej
31 sierpnia (czwartek) – konferencja Kuratorium Oświaty w Siedlcach


Harmonogram wydarzeń w maju

1 maja (poniedziałek) – Święto Pracy – dzień wolny od zajęć lekcyjnych

2 maja (wtorek) – Dzień Flagi  – dzień wolny od zajęć lekcyjnych – dyżur nauczycieli: Wanda Pajko i Beata Końsko

3 maja (środa) – Święto Konstytucji 3 Maja – dzień wolny od zajęć lekcyjnych 

4 maja (czwartek) – dzień wolny od zajęć lekcyjnych – dyżur nauczycieli: Karolina Wąsowska i Maria Mastalerczuk

5 maja (piątek) – dzień wolny od zajęć lekcyjnych – dyżur nauczycieli: Jolanta Lipka i Teresa Kałuska

10 maja (środa) – wiosenny kiermasz smakołyków – rodzice klasy 6

17 maja (środa) – eliminacje szkolne konkursu recytatorskiego KM

18 maja (czwartek) – wyjazd do teatru do Węgrowa – klasy 4-6

18 maja (czwartek) – badanie wzroku – chętni uczniowie i przedszkolaki

18 maja (czwartek) – diagnoza kompetencji uczniów klasy 3 – matematyka

19 maja (piątek) – diagnoza kompetencji uczniów klasy 3 – język polski

23 maja (wtorek) – eliminacje gminne konkursu recytatorskiego KM –  OSP Stoczek

26 maja (piątek) – szkolne obchody Dnia Matki – 11:15

28 maja (niedziela) – Pierwsza Komunia Święta w Starewsi – uczniowie klasy 3

29 maja (poniedziałek) – Dzień Rodzica w przedszkolu – 13:30


Harmonogram wydarzeń w kwietniu

3 kwietnia (poniedziałek) – 8:10 – wycieczka do teatru i sali zabaw – dzieci z przedszkola

4 kwietnia (wtorek) – zakończenie przyjmowania wniosków o przyjęcie do przedszkola na rok szkolny 2017/2018

10 kwietnia (środa) – posiedzenie komisji rekrutacyjnej do przedszkola

11 kwietnia (wtorek) – warsztaty profilaktyczne „Sam pośród swoich” dla uczniów: 8:20-10:00 – klasy 1-3; 10:00-12:00 – klasy 4-6

13 kwietnia (czwartek) – Wielki Czwartek – dzień wolny od zajeć lekcyjnych

14 kwietnia (piątek) – Wielki Piątek – dzień wolny od zajęć lekcyjnych

14 kwietnia (piątek) – podanie do publicznej wiadomości list dzieci przyjętych do przedszkola

17 kwietnia (poniedziałek) – Poniedziałek Wielkanocny – dzień wolny od zajęć lekcyjnych

18 kwietnia (wtorek) –  dzień wolny od zajęć lekcyjnych

24 kwietnia (poniedziałek) – żywa lekcja historii „Sobieski pod Wiedniem” – 11:50

25 kwietnia (wtorek) – podsumowanie konkursu „Mój las” w Łochowie – udział laureatów: W.Marszał, M.Drużba i Z.Grenda

27 kwietnia (czwartek) – powiatowy konkurs Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Węgrowie – B.Końsko

28 kwietnia (piątek) – wycieczka do Siedlec – klasy III-VI


Harmonogram wydarzeń w marcu 

01 marca (środa) – 10:10 – koncert zespołu Orkiestra Dni Naszych – wszyscy uczniowie zespołu oświatowego

01 marca (środa) – 11:30 – Msza Święta – kaplica w Hucie Gruszczyno

03 marca (piątek) – 11:15 – fluoryzacja

08 marca (środa) – Dzień Kobiet

do 14 marca (wtorek) – termin składania deklaracji kontynuacji edukacji przedszkolnej – intendentka

15 marca (środa) – dzień otwarty na zajęciach tanecznych – 15:00

20 marca (poniedziałek) – rekolekcje wielkopostne – 12:00 Msza Święta – kaplica w Hucie Gruszczyno

20 marca (poniedziałek) – Sesja Rady Gminy w Stoczku – 10:00

21 marca (wtorek) – rekolekcje wielkopostne – 12:00 Msza Święta – kaplica w Hucie Gruszczyno

21 marca (wtorek) – szkolne obchody Dnia Wiosny – 8:20 – 10:55

od 21 marca do 4 kwietnia – termin składania wniosków o przyjęcie do przedszkola


Harmonogram wydarzeń w lutym 

07 lutego (wtorek) – powiatowe zawody w unihokeju chłopców w Łochowie

09 lutego (czwartek) – powiatowe zawody w unihokeju dziewcząt w Łochowie

10 lutego (piątek) – Choinka Szkolna – 8:20 – 13:00

13 lutego (poniedziałek) – 24 lutego (piątek) – ferie zimowe

15 lutego (środa) – 9:00-13:00 – zajęcia sportowe w szkole

16 lutego (czwartek) – 9:00-13:00 – zajęcia sportowe w szkole
17 lutego (piątek) – 9:00-13:00 – zajęcia sportowe w szkole

20 lutego (poniedziałek) – 9:00-13:00 – zajęcia sportowe w szkole

21 lutego (wtorek) – 9:00-13:00 – zajęcia sportowe w szkole

22 lutego (środa) – 9:00-13:00 – zajęcia sportowe w szkole

23 lutego (czwartek) – 9:00-13:00 – zajęcia sportowe w szkole

24 lutego (piątek) – 9:00-13:00 – zajęcia sportowe w szkole

28 lutego (wtorek) – ostatkowy kiermasz smakołyków – organizatorzy: rodzice klas IV i V

28 lutego (wtorek) – 12:00 – spektakl teatralny pt. „Królewski medalion” – przedszkole i zerówka

01 marca (środa) – 10:10 – koncert zespołu Orkiestra Dni Naszych – wszyscy uczniowie zespołu oświatowego

01 marca (środa) – 11:30 – Msza Święta – kaplica w Hucie Gruszczyno


Harmonogram wydarzeń w styczniu 

2 stycznia (poniedziałek) – pierwszy dzień zajęć lekcyjnych w nowym roku

2 stycznia (poniedziałek) – zbiórka młodzieżowej drużyny pożarniczej

5 stycznia (czwartek) – gminne zawody tenisa stołowego w Stoczku

6 stycznia (piątek) – Święto Trzech Króli – dzień wolny od zajęć lekcyjnych

10 stycznia (wtorek) – powiatowe zawody tenisa stołowego w Stoczku – dziewczęta – Natalia Strąk i Weronika Rostek 12 stycznia (czwartek) – powiatowe zawody tenisa stołowego w Stoczku – chłopcy – Bartosz Drużba i Bartosz Matusik

16 stycznia (poniedziałek) – termin wystawienia półrocznych ocen

18 stycznia (środa) – spotkanie uczniów klas IV i V z psychologiem z PPP

19 stycznia (czwartek) – podsumowanie konkursu literackiego „Pióro szuka talentu” w Łochowie – Ewelina Tymińska i p. Teresa Kałuska

24 stycznia (wtorek) – szkolny etap Turnieju Wiedzy Pożarniczej

25 stycznia (środa) – wyjazd do teatru na sztukę pt. „Mikołajek” – klasy IV-VI

24 stycznia (wtorek) – wywiadówki klasowe: 13:15-14:25

24 stycznia (wtorek) – zebranie ogólne rodziców – 14:30

25 stycznia (środa) – wyjazd do teatru na sztukę pt. „Mikołajek” – klasy IV-VI

25 stycznia (środa) – Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu: 11:15 – grupa starsza (zerówka); 13:30 – grupa młodsza

27 stycznia (piątek) – gminny etap Turnieju Wiedzy Pożarniczej

27 stycznia (piątek) – klasyfikacyjna Rada Pedagogiczna


Harmonogram wydarzeń w grudniu

2 grudnia (piątek) – wycieczka projektowa do Centrum Nauki Kopernik – uczniowie, którzy złożyli deklarację
6 grudnia (wtorek) – Mikołajki
6 grudnia (wtorek) – wyjazd klasy 0-III do teatru w Węgrowie – „Karolcia”
14 grudnia (środa) – Szkolny Festiwal Czytania – 11:20
21 grudnia (środa) – szkolne Jasełka i spotkanie wigilijne
22 grudnia (czwartek) – dodatkowy dzień wolny od zajęć lekcyjnych – 8:00- 13:00 – dyżur pełnią: Michał Rybak i Katarzyna Niszcz
23 grudnia (piątek) – 30 grudnia (piątek) – zimowa przerwa świąteczna
24 grudnia (sobota) – Wigilia Bożego Narodzenia
25-26 grudnia (niedziela, poniedziałek) – święta Bożego Narodzenia
31 stycznia (sobota) – Sylwester


Harmonogram wydarzeń w listopadzie

1 listopada (wtorek) – Święto Wszystkich Świętych – dzień wolny
4 listopada (piątek) – pasowanie uczniów klasy pierwszej – 9:30 – Wanda Pajko
5 listopada (sobota) – 9:00-12:00 – warsztaty z robotyki
8 listopada (wtorek) – 8:20 – badania słuchu uczniów klasy 1 i 2
9 listopada (środa) – Zebranie Ogólne Rodziców Zespołu Oświatowego w Grygrowie – 18:00
10 listopada (czwartek) – akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości
11 listopada (piątek) – Narodowego Święta Niepodległości – dzień wolny
15 listopada (wtorek) – 15:50 – wideokonferencja dedykowana rodzicom i nauczycielom – „Bezpieczne korzystanie z Internetu w domu i szkole”
16 listopada (środa) – 10:00 – wideokonferencja dedykowana uczniom klas III-VI – „Cyberprzemoc – jak sobie z nią radzić?”
17 listopada (czwartek) – 11:15 – wideokonferencja dedykowana uczniom klas III-VI – „Gry bitewne, czyli buduj, maluj i graj”
18 listopada (piątek) – FOTOGRAF
22 listopada (wtorek) – warsztaty profilaktyczne: 8:20-10:00 – kl. I-III – „Tomek i czarny kruk”; 10:10-12:55 – kl. IV-VI – „Złość da Ci w kość”
23 listopada (środa) – Festiwal Czytania dla uczniów klas 0-III
23 listopada (środa) – spotkanie promujące utworzenie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej przy OSP w Grygrowie
24 listopada (czwartek) – Kiermasz Smakołyków – Andrzejki
24 – 28 listopada (czwartek-poniedziałek) – głosowanie na pracę konkursową naszego przedszkola w konkursie Buliby
28 listopada (poniedziałek) – rekolekcje adwentowe – 12:00 Msza Święta
29 listopada (wtorek) – rekolekcje adwentowe – 12:00 Msza Święta

Skip to content