Rozkład jazdy autobusu od 2 września 2021 r.

Rozkład jazdy autobusów szkolnych
Kursy poranne
Dzień tygodnia  
Miejscowość Godzina

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Stoczek 7.30
Majdan 7.35
Błotki 7.40
Szkoła 7.45
Gruszczyno 7.50
Żulin 7.55
Kalaty 8.00
Grygrów 8.05
Szkoła 8.10
Rozkład jazdy – powrót
Dzień tygodnia  
Miejscowość Godzina

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Stoczek 12.50
Szkoła 13.05
Gruszczyno 13.10
Żulin 13.15
Kalaty 13.20
Grygrów 13.25
Błotki 13.30
Majdan 13.35
Stoczek 14.35
Szkoła 14.40
Gruszczyno 14.45
Żulin 14.50
Kalaty 14.55
Grygrów 15.00
Błotki 15.05
Majdan 15.10
Stoczek 15.30
Szkoła 15.30
Gruszczyno 15.40
Żulin 15.45
Kalaty 15.50
Grygrów 15.55
Błotki 16.00
Majdan 16.05
Dzień tygodnia  
Miejscowość Godzina

Piątek

Stoczek 12.50
Szkoła 13.05
Gruszczyno 13.10
Żulin 13.15
Kalaty 13.20
Grygrów 13.25
Błotki 13.30
Majdan 13.35
Stoczek 14.35
Szkoła 14.40
Gruszczyno 14.45
Żulin 14.50
Kalaty 14.55
Grygrów 15.00
Błotki 15.05
Majdan 15.10
Skip to content